Autor:

Metalowiec

Utworzono:

22.05.2016

Wczorajszy mecz pomiędzy KS ,,Metalowiec" Łambinowice vs LZS Niwnica zakończył się wynikiem 2:1 na korzyść naszego zespołu. W 30' spotkania Niwnica wyszła na prowadzenie po strzale sam na sam z bramkarzem i nasi zawodnicy schodzili do szatni po przerwie przegrywając 1:0. Jednak to ich nie złamało i na 2 połowę wyszli jeszcze bardziej zmotywowani udowadniając to w 61' kiedy do rzutu wolnego z bocznej strefy boisko z okolicy 25-30m podszedł Jarzynka i posłał kapitalną piłkę zmierzającą podręcznikowo nad murem w długi róg bramkarza, na którą nabiegł Drozd kierując futbolówkę do bramki przeciwnika. Następnie w 70' kapitalnym dośrodkowaniem popisał się niezawodny w tym sezonie Sawicki, który posłał piłkę na minimetry na głowę wbiegającego Drozda, któremu zostało już tylko skierowanie jej z 5m do bramki. Nasza drużyna miała jeszcze dużo okazji do podwyższenia wyniku jednak brak skuteczności sprawił, że spotkanie zakończyło się ,,tylko" tak małym zwycięstwem jednak jak ważnym dla nas w drodze do awansu.
Skład naszej drużyny:
1. Grzebieniak Szymon, 11. Jarzynka Marek, 8. Łacny Łukasz, 6. Kownacki Dawid (80' 3. Wolski Maciej), 4. Całka Marcin (90' 16. Strombek Paweł), 17. Wańczyk Kamil (46' 18. Śmiały Krzysztof), 13. Drozd Sebastian, 10. Sawicki Dariusz, 9. Kutyła Bartłomiej, 19. Rudyk Łukasz, 2. Dańczyszyn Grzegorz (85' 5. Ziubryniewicz Dariusz)
Do dyspozycji naszego zespoły byli jeszcze:
12. Kizyma Andrzej

Żółte kartki w naszym zespole otrzymali:
19. Rudyk Łukasz

Mecz był szczególny, ponieważ był on meczem charytatywnym, w którym udało nam się zebrać 1034 zł dla chorej Julii. Pieniążki osobiście tuż po meczu przekazał Prezes naszego zespołu Dariusz Nagrodzki dla dziewczynki. jesteśmy bardzo wdzięczni za tak liczne przybycie i pokazanie ogromnych serc, bardzo wszystkim dziękujemy za wsparcie, zaangażowanie w całą akcję i tak liczne przybycie na stadion, bez was byśmy tego nie dokonali. Jesteście wielcy