LZS Polski Świętów - Metalowiec Łambinowice

Metalowiec

Utworzono:

16.05.2016

Wczorajszy mecz wyjazdowy w Polskim Świętowie zakończył się zwycięstwem drużyny seniorów 5:0. Do meczu przystąpiliśmy w mocnym osłabieniu ponieważ przez urazy i inne wypadki losowe pojechaliśmy na mecz gołą 11. Niczego to nie zmieniło w naszej grze ponieważ chłopaki przez cały czas kontrolowali przebieg spotkania. Wspaniale rozpoczęliśmy spotkanie gdy w 20 sekundzie meczu pierwszą bramkę zdobył Drozd Sebastian. W dalszej części mecz nasi zawodnicy nie popisali się skutecznością.
Skład naszej drużyny:
1. Grzebieniak Szymon - 6. Kownacki Dawid, 4. Całka Marcin ( kapitan), 11. Jarzynka Marek, 16. Strombek Paweł, 9. Kutyła Bartłomiej, 10. Sawicki Dariusz, 19. Rudyk Łukasz, 13. Drozd Sebastian, 18. Śmiały Krzysztof, 2. Dańczyszyn Grzegorz
Bramki strzelali ( asysta):
0:1 - 1 min. Drozd Sebastian ( Sawicki Dariusz)
0:2 - 40 min. Sawicki Dariusz ( Całka Marcin)
0:3 - 78 min. Dańczyszyn Grzegorz ( Kutyła Bartłomiej)
0:4 - 81 min. Drozd Sebastian ( Rudyk Łukasz)
0:5 - 85 min. Sawicki Dariusz ( Jarzynka Marek)
Żółte kartki w naszej drużynie obejrzeli Rudyk Łukasz oraz Kutyła Bartłomiej. Drużyna gospodarzy od 65 minuty musiała grać w 10 z powodu drugiej żółtej kartki w meczu jednego z zawodników. Według doniesień z trybun, nasi kibice wyliczyli że przez cały mecz nasi zawodnicy oddali 62 strzały, więc możecie sobie podliczyć skuteczność drużyny. Nasz bramkarz w tym meczu był bezrobotny, gospodarze oddali może raptem 5 strzałów w stronę bramki.Serdecznie zapraszamy wszystkich na następne spotkanie w najbliższą sobotę z drużyną z Niwnicy. Dochód z meczu zostanie przeznaczony na leczenie chorej dziewczynki z Łambinowic, bierzcie wszystkich znajomych i pomóżcie nam !!!

Wiadomości (utwórz nową)